Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kuron

Strony: [1] 2 3 ... 57
1
Diablo II: Resurrected / Shako
« dnia: 19 Październik 2021, 21:13:33 »
1.150 razy Mef

Nigdy więcej już nie nazwę postaci Shako


2
Diablo II: Resurrected / Beta 20-22.08
« dnia: 21 Sierpień 2021, 19:47:45 »
Den if Evil , dobry drop


3
Hardkor Progress / Odp: Progres by Tiamat
« dnia: 14 Sierpień 2021, 10:20:51 »
Shako też jest w tym zestawie?

4
Diablo II: Resurrected / 23.09.2021
« dnia: 17 Czerwiec 2021, 14:11:37 »
Premiera 23.09.2021

5
Społeczność D3Hardcore PL / Odp: Aktualności
« dnia: 18 Styczeń 2019, 23:37:35 »
Dzisiaj o 17.00 rozpoczął się 16 sezon. Na starcie widoczna ponadprzeciętna aktywność graczy. Na największej polskiej społeczności ponad 1.000 graczy. U nas blisko 150 osób. Na twitchu prawie 27.000 widzów, co w trakcie sezonu byłoby wręcz wynikiem nieprawdopodobnym.6
Społeczność D3Hardcore PL / Odp: Aktualności
« dnia: 17 Styczeń 2019, 17:50:54 »
Nie ma problemu zakupię kamerkę ogarnę twicha i nagram rekordy. Jest nowy patch ale to na spokojnie zrobię odpowiednio wyższe GR.

Pozdrawiam
Mięśniak

PS
Ciekawe co wtedy wymyślicie żeby dalej udowadniać jacy to jesteście uczciwi nie korzystacie z żadnych botów ani na własnych kontach ani na dodatkowych, nigdy też nie botowaliście i nikt z klanu c9 nigdy nie dostał bana. Wszyscy gracze co oszukują są w innych klanach.
Ciekawi mnie tiamat82 dlaczego twój profil zaczyna się od innego sezonu a w tabelkach masz rekordy od 1 sezonu.

Kto używa w c9 bota?

7
Circle of Nine / Odp: Aktualności
« dnia: 15 Styczeń 2019, 19:26:14 »
Aktualizacja klanowego rostera po zakończeniu piętnastego sezonu .

8
Społeczność D3Hardcore PL / Odp: Aktualności
« dnia: 13 Styczeń 2019, 23:25:20 »
Kilka dni temu pojawiła się ostatnia tygodniówka Ajantisa. Dostępna jest pod linkiem pod postem. Ci którzy poza siedzeniem na tyłku przed kompem ruszyli go raz na jeden ze zlotów, które zorganizował, mają świadomość, że bez Grzegorza nie ma mowy o jakimkolwiek zlocie czy poważniejszym spotkaniu, nie licząc klanowych czy towarzyskich ludzi grających w D3.

Nie sądziłem, że doczekam dnia, że odpuści. Raczej spodziewałem się info w jednej z jego tygodniówek, że zamykamy d3hardcore i znika kolejny, jeden z wielu portali D3. Tymczasem to ja piszę u nas posta, że zamknął Karczmę. Nie wydaje mi się, aby ktokolwiek pociągnął Tygodniówki dalej, z prostego powodu. Przez te wszystkie lata nie doczekaliśmy się ani jednego polskiego streamera/youtubera grającego tylko lub głównie D3. Takiego z krwi i kości, bez względu na to że nie ma nowego contentu, rewolucyjnego patcha, kolejnych dodatków itp. Nie ma takiego i nie było. Z różnych powodów, nie zawsze leżących po stronie tych którzy próbowali.

Co do wsparcia i współpracy z Blizzem, to nie dziwię się że Ajanowi się odechciało. Po kilku rozmowach na w sumie czterech zlotach na których byłem z ówczesnym CM, mnie również odechciało się w pewnej chwili robić cokolwiek większego, co angażowałoby dodatkowe środki i czas. Ale nie będę już wylewał żółci, bo zostało już jej wylanej wystarczająco i niczego to nie zmieni, że Blizz wywalił lachę na polską społeczność. Nie ma CM, nie ma Ajantisa, będącego łącznikiem między CM a graczami. Nie ma aktulanie nic. Jeżeli chodzi o komunikację z graczami  w PL, to de facto w D3 jest ona aktualnie na pozimie Diablo 2 . Przemilczę studentów obsługujących oficjalne forum, bo 3 lata temu dostałem tam w pysk banem. A próba jego rozwiązania na jednym ze zlotów wraz z CM mnie tylko utwierdziła, że szkoda produkować parę wodną.

Dzięki dla Ajantisa, za ten czas. Powstała pustka, której nie wypełnią głupkowate fanpejdże na FB przypadkowych ludzi którzy zliczają tylko lajki. Z drugiej strony ileż można robić coś jako wolontariusz..

Karawana jedzie dalej, pytanie tylko kto zgasi światło jako ostatni. Pozostało już naprawdę niewiele miejsc w sieci, gdzie ktokolwiek z PL robi cokolwiek w tej grze i dla ludzi w nią grających.

https://www.youtube.com/watch?v=moABcDPp1Tw&t=4s

9
Społeczność D3Hardcore PL / Odp: Aktualności
« dnia: 13 Styczeń 2019, 00:43:36 »
Uzupełniłem brakujące podsumowania sezonów 14 i 15. Dostępne są one tutaj (Sezon 14) oraz tutaj (Sezon 15). Swoją robotę wykonał również Tiamat zbierając szczegółowe statystyki i wyniki w kronikach. Konieczny jest do nich jednak komentarz, ponieważ wyniki prezentowane w moich podsumowaniach różnią się od kronik Tiamata.

Od dłuższego czasu mamy dylemat co robić z wynikami graczy, którzy w danym sezonie lub w kilku wcześniejszych sezonach stosowali niedozwolne oprogramowanie. Graczami, którzy grają stale tylko i wyłącznie z innymi graczami stosującymi bota, tym samym czerpiąc pośrednio korzyści z używania nielegalnego oprogramowania. Graczami, którzy stosują inne metody podczas progresu lub farmy, które niekoniecznie są powodem do tego, aby danego gracza promować na portalu poprzez pokazywanie jego wyniku. Zakładając d3hardcore prawie 6 lat temu, celem było udokumentowanie dorobku w Diablo 3 polskich graczy. Oczywiście w trybie HC. Rankingów było sporo. Począwszy od ręcznego zbierania i sprawdzania co tydzień przeze mnie w wielu źródłach paragonów.

Od samego początku pojawiła się chęć jak w każdej rywalizacji do ułatwiania, upraszczania, często oszukiwania. Powstało więc pytanie, jak traktować gracza, który ewidentnie jedzie na przysłowiowej "witaminie B" i ma wyłożone na innych graczy. Jednocześnie zajmuje w czymś co zbieramy i dokumentujemy wysokie miejsce. Z jednej strony moją intencją był obiektywizm, bez względu na różnego rodzaju zachowania, hejt i inne śmiesznie dramy w internetach poszczególnych graczy na przestrzeni ostatnich kilku lat. Mieliśmy już wiele internetowych "gównobórz" o piksele.

Fakty są jednak takie, że przez kilka ostatnich lat zebraliśmy tyle materiału na temat polskich graczy HC, że po 15 sezonach pora zacząć je porządkować. Do tej pory archiwizowaliśmy suche wyniki bez komentarzy. Od teraz będę umieszczał dodatkowe komentarze na temat najlepszych wyników osiąganych przez polskich graczy w trybie HC. W przyszłości będę chciał się cofnąć do poprzednich sezonów i w przypadku tych najbardziej kontrowersyjnych wyników, uzupełnić je o swego rodzaju didaskalia.

Reasumując, Kroniki Tiamata są rankingami oczyszczonymi z graczy używających nielegalnego oprogramowania, stosujących exploity, lub przyłapanych na innych nieuczciwych zagraniach, których celem jest oszustwo po to, aby zająć jak najwyższe miejsce w rankingach. Z kolei moje podsumowania nalezy traktować jako kopię wyników z oficjalnych rankingów Blizzarda, które uwzględniają również wyniki osiągane przez boty i internetowych januszy-oszustów. W nagrodę zostaną każdorazowo oznakowani w moich podsumowaniach na czerwono z komentarzem.

Kwestia dwóch ostatnich sezonów..

W sezonie 15 mamy dwóch delikwentów.

Pierwszy -  <CiW>CoNNaN#21380 znany wcześniej jako Conan#21347. Skąd ta różnica w BT? Nasz bohater został po 13 sezonie zbanowany, a jego wyniki zostały usunięte przez Blizza z wszystkich wcześniejszych rankingów. Aktualnie gra na świeżutkim pachnącym koncie. W sezonie piętnastym mamy go w czwórkach na supporcie w klanie Czujni i Wokalni. Dzięki jego wkładowi w wynik CiW, klan ten zajął szóste miejsce. Gratulacje!

Drugi gracz, którego chciałbym wyróżnić w tym sezonie to <CiW>Mięśniak#21737. Dla mnie jest objawieniem sezonu i jednocześnie geniuszem. Mając rozegrane na Krzyżowcu od wejścia dodatku prawie pięć lat temu,  67 godzin i 37 minut (słownie: sześćdziesiąt siedem godzin i trzydzieści siedem minut), z czego podczas sezonu 15 rozegrane na Krzyżowcu 15 godzin i 32 minuty (słownie: piętnaście godzin i trzydzieści dwie minuty) zajmuje .. 5 miejsce w Europie! Gratulacje!
Według mnie po osiągnięciu 70 poziomu poszedł od razu na GR 116 , na którym Guardian padł ze śmiechu... Oczywiste jest, że użyczył konto koledze z klanu... Nawet wiem któremu... Kto zgadnie, dostanie upominek.

Wynik Mięśniaka w Crusach oczywiście w Kronikach Tiamata nie zostaje w związku z tym uwzględniony.

Jednocześnie Mięśniak zajął drugie miejsce w Monkach. W jego profilu można uzyskać info, iż na tej klasie spędził zawrotne 8531 godzin (słownie: osiem tysięcy pięćset trzydzieści jeden godzin). Wynik jak najbardziej przy takim playtime obowiązkowy, ale mając na uwadze, że konto jest "przechodnie", również nie jest brany pod uwagę do Kronik, gdyż.. ktoś mógł się na nie przypadkowo zalogować.. kto zgadnie o kim mowa?

Kwestia sezonu 14.. podobnie jak w 15..

Wyniki gracza <CiW>CoNNaN#21380 nie są brane pod uwagę ze względu na bogatą historię 13 wcześniejszych sezonów na witaminie B
Wyniki gracza <CiW>Mięśniak#21737 w .. Crusach (co oczywiście nie jest niespodzianką po 13 godzinach grania) oraz Monkach.

Polecam odwiedzać ten temat częściej, gdyż będę w nim regularnie wpisywał różnego rodzaju ciekawostki z poprzednich i bieżących sezonów. Będę również wspomniał o topowych polskich graczach, bo podczas minionych 15 sezonów pojawiło się ich wielu..  i nie musieli użyczać konta młodszemu bratu, który w 13 godzin zrobi TOP10..

Tymczasem.. Poniżej zrzuty z konta naszego geniusza w Krzyżakach. 

Profil - playtime na Crusie TOTALProfil - playtime na Crusie SEZON 14Profil - playtime na Crusie SEZON 1510
Tablice wyników i rankingi / Podsumowanie wyników SEZON #15
« dnia: 12 Styczeń 2019, 23:35:32 »
Sezon #15 21.09.2018 - 06.01.2019

W piętnastym sezonie do zdobycia w trybie HC było pięć osiągnięć: Speed racer, Avaritia, Worlds Apart, Super Human, Masters of SetsNajlepsze wyniki polskich graczy- Osiągnięcia:

Season Achievements  <c9>TIAMAT82#2218 , 1.040 punktów , Rank #8 EUConquest: Speed racer - <c9>TIAMAT82#2218  25.09.2018 , Rank #23 EUConquest: Avaritia- <ZD>Komar#2636  22.09.2018 , Rank #3 EUConquest: Worlds Apart - <c9>TIAMAT82#2218 , <c9>spootnick#2404 , <c9>Julia#24844 , 22.09.2018 , Rank #13 EUConquest: Super Human- <ZD>Gaborik#2809 , 22.09.2018 , Rank #3 EUConquest: Masters of Sets - <c9>TIAMAT82#2218 , 22.09.2018 , Rank #4 EUNajlepsze wyniki polskich graczy Głębokie Szczeliny:

Solo Barbarian - <c9>spootnick#2404, Greater Rift Tier 114 , czas 14:24 , Rank #2 EUSolo Crusader - <CiW>Mięśniak#21737 , Greater Rift Tier 116 , czas 14:14 , Rank #5 EU Dwóch graczy używających jednego kontaSolo Demon Hunter - <CiW>Komar#2636, Greater Rift Tier 109, czas 14:38, Rank 7# EUSolo Monk - <CiW>Mięśniak#21737, Greater Rift Tier 112 , czas 12:39, Rank #2 EU Dwóch graczy używających jednego kontaSolo Necromancer - <CiW>arthur#23680, Greater Rift Tier 116 , czas 13:54, Rank #3 EUSolo Witch Doctor - <CiW>Komar#2636 , Greater Rift Tier 109 , czas 14:19, Rank #3 EUSolo Wizard - <CiW>arthur#23680, Greater Rift Tier 118 , czas 14:53 , Rank #2 EU2 Players - Greater Rift 122, czas 13:39 - Rank #5 EU
<CiW>arthur#23680
<CiW>Mięśniak#21737
3 Players - Greater Rift 131, czas 14:39 - Rank #1 EU
<CiW>arthur#23680
<CiW>Mięśniak#21737
<CiW>ant#22752
4 Players - Greater Rift 141 czas 13:22 - Rank #6 EU
<CiW>arthur#23680
<CiW>Mięśniak#21737
<CiW>ant#22752
<CiW>Conann#21534
Gracz używający bota, zbanowany po 13 sezonach, wykasowany z rankingów Blizzarda wraz z całą historią


11
Tablice wyników i rankingi / Podsumowanie wyników SEZON #14
« dnia: 12 Styczeń 2019, 23:34:18 »
Sezon #14 15.06.2018 - 16.09.2018

W czternastym sezonie do zdobycia w trybie HC było pięć osiągnięć: Avaritia, Need for speed, I can't stop, Lionhearted, DynastyNajlepsze wyniki polskich graczy - Osiągnięcia:

Season Achievements  <c9>TIAMAT82#2218 , 1.040 punktów , Rank #4 EUConquest: Avaritia - <c9>TIAMAT82#2218  16.06.2018 , Rank #3 EUConquest: Need for speed- <ZD>Mięśniak#21737 , <ZD>Venom#2600 , <ZD>Komar#2636, <ZD>Gaborik#2809  16.06.2018 , Rank #21 EUConquest: I can't stop - <ZD>Venom#2600 , 16.06.2018 , Rank #5 EUConquest: Lionhearted- <ArAg>Kondyss#2942 , 16.06.2018 , Rank #3 EUConquest: Dynasty- <c9>TIAMAT82#2218   16.06.2018 , Rank #4 EUNajlepsze wyniki polskich graczy Głębokie Szczeliny:

Solo Barbarian - <c9>spootnick#2404, Greater Rift Tier 113 , czas 14:42 , Rank #2 EUSolo Crusader - <ZD>Mięśniak#21737 , Greater Rift Tier 114 , czas 14:10 , Rank #9 EU Dwóch graczy używających jednego kontaSolo Demon Hunter - <c9>LolCry#2715, Greater Rift Tier 108 , czas 13:28, Rank #7 EUSolo Monk - <ZD>Mięśniak#21737, Greater Rift Tier 112, czas 14:56, Rank #3 EU Dwóch graczy używających jednego kontaSolo Necromancer - <ZD>CoNNaN#21380, Greater Rift Tier 114 , czas 13:45, Rank #5 EU Gracz używający bota, zbanowany po 13 sezonach, wykasowany z rankingów Blizzarda wraz z całą historiąSolo Witch Doctor - <ZD>Gaborik#2809 , Greater Rift Tier 106 , czas 13:50 , Rank #7 EUSolo Wizard - <ZD>CoNNaN#21380, Greater Rift Tier 112 , czas 9:42 , Rank #2 EU Gracz używający bota, zbanowany po 13 sezonach, wykasowany z rankingów Blizzarda wraz z całą historią2 Players - Greater Rift 122, czas 14:08 - Rank #1 EU
<c9>LolCry#2715
<c9>Nnexus#2473
3 Players - Greater Rift 126, czas 14:44 - Rank #4 EU
<ZD>Mięśniak#21737
<ZD>CoNNaN#21380
Gracz używający bota, zbanowany po 13 sezonach, wykasowany z rankingów Blizzarda wraz z całą historią4 Players - Greater Rift 129 czas 13:21 - Rank #23 EU
<ZD>Mięśniak#21737
<ZD>CoNNaN#21380 Gracz używający bota, zbanowany po 13 sezonach, wykasowany z rankingów Blizzarda wraz z całą historią
<ZD>rafcior#259112
Sezon #15 21.09.2018 - 06.01.2019

W piętnastym sezonie do zdobycia w trybie HC było pięć osiągnięć: Speed racer, Avaritia, Worlds Apart, Super Human, Masters of SetsNajlepsze wyniki c9 - Osiągnięcia:

Season Achievements  TIAMAT82#2218 , 1.040 punktów , Rank #8 EUConquest: Speed racer - TIAMAT82#2218  25.09.2018 , Rank #23 EUConquest: Avaritia- TIAMAT82#2218  22.09.2018 , Rank #5 EUConquest: Worlds Apart - TIAMAT82#2218 , spootnick#2404 , Julia#24844 , 22.09.2018 , Rank #13 EUConquest: Super Human- TIAMAT82#2218 , 22.09.2018 , Rank #11 EUConquest: Masters of Sets - TIAMAT82#2218 , 22.09.2018 , Rank #4 EUNajlepsze wyniki c9 Głębokie Szczeliny:

Solo Barbarian - spootnick#2404, Greater Rift Tier 114 , czas 14:24 , Rank #2 EUSolo Crusader - LolCry#2715 , Greater Rift Tier 112 , czas 13:05 , Rank #19 EUSolo Demon Hunter - spootnick#2404, Greater Rift Tier 108, czas 14:57, Rank 11# EUSolo Monk - LolCry#2715, Greater Rift Tier 108 , czas 14:57, Rank #16 EUSolo Necromancer - spootnick#2404, Greater Rift Tier 114 , czas 13:26, Rank #6 EUSolo Witch Doctor - SiemO#21412 , Greater Rift Tier 106 , czas 14:46 , Rank #12 EUSolo Wizard - spootnick#2404, Greater Rift Tier 111 , czas 12:02 , Rank #9 EU2 Players - Greater Rift 121, czas 13:58 - Rank #10 EU
LolCry#2715
Julia#24844
3 Players - Greater Rift 124, czas 14:08 - Rank #18 EU
CINO#2425
Julia#24844
LolCry#2715
4 Players - Greater Rift 127 czas 12:56 - Rank #45 EU
CINO#2425
Julia#24844
LolCry#2715
spootnick#240413
W sezonie czternastym c9 zostało sklasyfikowane na czwartym miejscu na świecie, dzięki czemu poprawiamy wynik z sezonu jedenastego. W ostatnim tygodniu sezonu tracimy lidera w Europie na rzecz klanu, którego gracze zostają zbanowani z europejskich społeczności za używanie nielegalnego oprogramowania. Mentalni zwycięzcy.
Nasza dwójka Lolcry oraz Nexus zajmują pierwsze miejsce w Europie, zostawiając resztę stawki w tyle o dwa poziomy szczelin, której nie pomogły nawet dopalacze. Dzięki czemu są trzecią trójką na świecie. Drugie miejsce w Europie zanotował w Barbarzyńcach Spootnick, plasując się w dziesiątce najlepszych Barbów na świecie. W czternastym już sezonie dokładamy kolejne kilkanaście sztuk miejsc w TOP10 poszczególnych rankingów.Sezon #14 15.06.2018 - 16.09.2018

W czternastym sezonie do zdobycia w trybie HC było pięć osiągnięć: Avaritia, Need for speed, I can't stop, Lionhearted, DynastyNajlepsze wyniki c9 - Osiągnięcia:

Season Achievements  TIAMAT82#2218 , 1.040 punktów , Rank #4 EUConquest: Avaritia - TIAMAT82#2218  16.06.2018 , Rank #3 EUConquest: Need for speed- TIAMAT82#2218  16.06.2018 , Rank #56 EUConquest: I can't stop - TIAMAT82#2218 , 16.06.2018 , Rank #11 EUConquest: Lionhearted- TIAMAT82#2218 , 16.06.2018 , Rank #40 EUConquest: Dynasty- TIAMAT82#2218   16.06.2018 , Rank #4 EUNajlepsze wyniki c9 Głębokie Szczeliny:

Solo Barbarian - spootnick#2404, Greater Rift Tier 113 , czas 14:42 , Rank #2 EUSolo Crusader - LolCry#2715 , Greater Rift Tier 114 , czas 14:22 , Rank #11 EUSolo Demon Hunter - LolCry#2715, Greater Rift Tier 108 , czas 13:28, Rank #7 EUSolo Monk - LolCry#2715, Greater Rift Tier 110 , czas 14:54, Rank #8 EUSolo Necromancer - LolCry#2715, Greater Rift Tier 113 , czas 13:38, Rank #7 EUSolo Witch Doctor - Nnexus#2473 , Greater Rift Tier 105 , czas 14:33 , Rank #10 EUSolo Wizard - Nnexus#2473, Greater Rift Tier 111 , czas 14:56 , Rank #6 EU2 Players - Greater Rift 122, czas 14:08 - Rank #1 EU
LolCry#2715
Nnexus#2473
3 Players - Greater Rift 126, czas 14:44 - Rank #7 EU
Pirat#2393
Nnexus#2473
LolCry#2715
4 Players - Greater Rift 127 czas 12:26 - Rank #37 EU
Pirat#2393
Nnexus#2473
LolCry#2715
spootnick#240414
Tablice wyników i rankingi / Podsumowanie wyników SEZON #13
« dnia: 14 Czerwiec 2018, 22:37:39 »
Sezon #13 23.02.2018 - 03.06.2018

W trzynastym sezonie do zdobycia w trybie HC było pięć osiągnięć: Speed racer, Lionhearted, Super human, Stars allign, Masters of setsNajlepsze wyniki polskich graczy - Osiągnięcia:

Season Achievements  <c9>TIAMAT82#2218 , 1.040 punktów , Rank #9 EUConquest: Speed racer - <c9>TIAMAT82#2218, <RIP>equinoxe#2559  25.02.2018 , Rank #19 EUConquest: Lionhearted - <ArAg>Kondyss#2942  24.02.2017 , Rank #5 EUConquest: Super Human - <c9>TIAMAT82#2218 , 24.02.2018 , Rank #10 EUConquest: Stars Allign- <c9>TIAMAT82#2218, <c9>LolCry#2715, <c9>Nnexus#2473, <c9>Komar#2636  , 24.02.2018 , Rank #18 EUConquest: Masters of sets - <c9>TIAMAT82#2218   24.02.2018 , Rank #3 EUNajlepsze wyniki polskich graczy Głębokie Szczeliny:

Solo Barbarian - <c9>spootnick#2404, Greater Rift Tier 111 , czas 14:01 , Rank #6 EUSolo Crusader - <c9>LolCry#2715 , Greater Rift Tier 114 , czas 14:02 , Rank #3 EUSolo Demon Hunter - <c9>SiemO#21412, Greater Rift Tier 108 , czas 14:52, Rank #12 EUSolo Monk - <c9>Drilo#2807, Greater Rift Tier 109 , czas 14:58, Rank #7 EUSolo Necromancer - <c9>LolCry#2715, Greater Rift Tier 113 , czas 14:17, Rank #8 EUSolo Witch Doctor - <c9>SiemO#21412 , Greater Rift Tier 107 , czas 12:51 , Rank #6 EUSolo Wizard - <c9>LolCry#2715, Greater Rift Tier 112 , czas 14:35 , Rank #4 EU2 Players - Greater Rift 117, czas 13:08 - Rank #10 EU
<c9>Nnexus#24733 Players - Greater Rift 124, czas 13:19 - Rank #8 EU
<c9>Nnexus#2473
<c9>LolCry#2715
<c9>SiemO#21412
4 Players - Greater Rift 126 czas 13:40 - Rank #37 EU
<c9>Kmpek#2250
<c9>Nnexus#2473
<c9>LolCry#2715
<c9>SiemO#2141215
Sezon #13 23.02.2018 - 03.06.2018

W trzynastym sezonie do zdobycia w trybie HC było pięć osiągnięć: Speed racer, Lionhearted, Super human, Stars allign, Masters of setsNajlepsze wyniki c9 - Osiągnięcia:

Season Achievements  TIAMAT82#2218 , 1.040 punktów , Rank #9 EUConquest: Speed racer - TIAMAT82#2218  25.02.2018 , Rank #19 EUConquest: Lionhearted - Komar#2636  24.02.2017 , Rank #7 EUConquest: Super Human - TIAMAT82#2218 , 24.02.2018 , Rank #10 EUConquest: Stars Allign- TIAMAT82#2218, LolCry#2715, Nnexus#2473, Komar#2636  , 24.02.2018 , Rank #18 EUConquest: Masters of sets - TIAMAT82#2218   24.02.2018 , Rank #3 EUNajlepsze wyniki c9 Głębokie Szczeliny:

Solo Barbarian - spootnick#2404, Greater Rift Tier 111 , czas 14:01 , Rank #6 EUSolo Crusader - LolCry#2715 , Greater Rift Tier 114 , czas 14:02 , Rank #3 EUSolo Demon Hunter - SiemO#21412, Greater Rift Tier 108 , czas 14:52, Rank #12 EUSolo Monk - Drilo#2807, Greater Rift Tier 109 , czas 14:58, Rank #7 EUSolo Necromancer - LolCry#2715, Greater Rift Tier 113 , czas 14:17, Rank #8 EUSolo Witch Doctor - SiemO#21412 , Greater Rift Tier 107 , czas 12:51 , Rank #6 EUSolo Wizard - LolCry#2715, Greater Rift Tier 112 , czas 14:35 , Rank #4 EU2 Players - Greater Rift 117, czas 13:08 - Rank #10 EU
Nnexus#24733 Players - Greater Rift 124, czas 13:19 - Rank #8 EU
Nnexus#2473
LolCry#2715
SiemO#21412
4 Players - Greater Rift 126 czas 13:40 - Rank #37 EU
Kmpek#2250
Nnexus#2473
LolCry#2715
SiemO#21412Strony: [1] 2 3 ... 57