D3Hardcore PL > Hardkor Progress

Progres by Traconis

(1/5) > >>

Traconis:
W koncu po latach wbilem pierwszego paragona wartego screena :P- Oby teraz poszlo szybciej

Fimer:
jak chcesz wkleić zdjęcie z dropboxa, to musisz dawać link od bezpośredniego pobierania, bo ten co dałeś nie działał i musiałem go zmienić
polecam jednak zainteresować się serwisem imgur.com

Traconis:

--- Cytat: Fimer w 20 Maj 2014, 23:27:04 ---jak chcesz wkleić zdjęcie z dropboxa, to musisz dawać link od bezpośredniego pobierania, bo ten co dałeś nie działał i musiałem go zmienić
polecam jednak zainteresować się serwisem imgur.com

--- Koniec cytatu ---
nawet nie wiedzialem ze mam konto na imgur :) - poprawilem i dziala

Siboth:
hej fajnie że zrobiłeś topic z progresem. na Imagur nie trzeba mieć konta ;] ja przynajmniej nie zakładałem hehe

ps.  ostrożnie z tym T1 wczoraj o mało zawału nie dostałem jak miałeś z 5% life przez ile 15-25 sec a ja byłem na innej mapie otoczony mobami.

polecam polataj za bounties na normie i odezwij się do naszych krzyżowców na pewno podpowiedzą jak szybko wyfarmić sprzęt

Traconis:

--- Cytat: Siboth w 21 Maj 2014, 07:46:20 ---hej fajnie że zrobiłeś topic z progresem. na Imagur nie trzeba mieć konta ;] ja przynajmniej nie zakładałem hehe

ps.  ostrożnie z tym T1 wczoraj o mało zawału nie dostałem jak miałeś z 5% life przez ile 15-25 sec a ja byłem na innej mapie otoczony mobami.

polecam polataj za bounties na normie i odezwij się do naszych krzyżowców na pewno podpowiedzą jak szybko wyfarmić sprzęt

--- Koniec cytatu ---
Dzieki - co do prawie-zgona to na tym wlasnie polega HARDCORE!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej