Autor Wątek: Progress by K4ien  (Przeczytany 27497 razy)

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Paragon HC: 831
    Paragon SC: 137
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 2232852
    Zwykłe HC: 1995704
    Elity: 224394
Odp: Progress by K4ien
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Czerwiec 2014, 18:58:28 »
GRATY.
Przy okazji po wczorajszej sesji z Drilo na T4 doszedlem do wniosku ze az taki zly nie jestem.
Gear mam podobny do ciebie dps ciutke gorszy za to 50% wiecej toughnessa : wiec troche poframic przerollowac kilka statów i skoro ty mozesz na T4 to i ja :)
Pytanie o twój build - armia fetyszy w slocie tylko dla setu zunimasy? Popraw mnie jezeli sie myle ale w sumie i tak tych przywolanych z syncopatów i z armii mzona miec w sumei 15 sztuk?
Czy to jest 15 sztuk przywolanych + te z armii?

Dokładnie nie wiem, ale słyszałem, że limit to 15. Masz 8 z skilla i 7 z passive. Ja wole jednak same 8 i mieć coś innego na passive.

T4 to nie problem.. każdy może tam pójść, trzeba tylko umieć spi... uciekać. Sam kilka razy nieźle oberwałem, ale masterki nie odpaliłem. DPS mam jeszcze słaby, muszę wydropić rękawice i będzie spoko. Wczoraj grając z Drilo i Fimerem na T4 było widać mój brak dps, nieco porawiłem grade i ulepszyłem stony. Teraz mam już niemal idealnego WD. Jakiś mały upgrade by się przydał i będzie miodzio.

Mam zamiar dokładnie rozłożyć na części mojego WD i wkleić go do tego tematu, może ktoś mi doradzi co w nim zmienić lub rolować. :)

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Czerwiec 2014, 23:11:41 »
Kilka nowych screenów.. jestem zbyt leniwy na zrobienie przeglądu mojego WD. Ale dam radę, nie martwcie się :D

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Czerwiec 2014, 13:27:00 »
Jestem już na ćwierć biegu po 300, aby to uwiecznić kilka nowych screenów :)

Mały screen na start jak to pierwszy raz wyruszyłem na T6. Był fun :)

A teraz to na co wszyscy czekali, czyli gear i staty mojego WD.

Tak to z grubsza wygląda, brakuje mi wciąż rękawic co powinno zwiększyć mojego staty. Nie wiem czy to już build end gameowy z kilkoma podrzebnymi upgradami i lepszymi rollami. Aktualnie poluje na lepszy ring z 1aktu, Traskeny(dobrze to nazwałem?) i lepszy weapon. Szczęśliwy roll pozwolił mi na wbicie perf 15% do fetyszów w armie, klacie i off-handzie.

Fimer

• Administrator
  • Info
    Paragon HC: 1193
    Paragon SC: 0
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 2527042
    Zwykłe HC: 2527042
    Elity: 124435
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Czerwiec 2014, 13:36:42 »
Masz za mało pancerza, na t5-6 przydałoby się mieć około 7-8k, z punktów paragonów zamiast int dałbym vit i zamiast life % pancerz. Do tego koniecznie Blackthorn.

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Czerwiec 2014, 14:56:55 »
Masz za mało pancerza, na t5-6 przydałoby się mieć około 7-8k, z punktów paragonów zamiast int dałbym vit i zamiast life % pancerz. Do tego koniecznie Blackthorn.

Zapamiętam jak będę robił nowego WD :D

Rift wcześniej miałem dziwnego lago/freezo/bloka.. nie mogłem użyć Wędrówki czy Użyć potki, a nawet się ruszyć. Nie byłem pod wpływem niczego.. ale jakoś w ostatniej chwili. Następny rift.. nie wiem co, gdzie kiedy i jak. Mobów nie było, nic nie widziałem.. tylko jak mi hp spada do 100, brak aktywnej pasywki. Wklejam potkę i wędrówkę. R.I.P
  • . No nic.. mam sprzęt na kolejnego, ale zajmę się planowanym już Krzyżowcem.[/i]
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2014, 19:36:09 wysłana przez k4ien »

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Czerwiec 2014, 00:13:57 »
Dawno nic nie wrzucałem jak na mój dawny progress.. ostatnio nieco przyhamowałem z lvlami na rzecz uzbrojenia Krzyżaka. Po kilku grach postanowiłem wrócić do czarki, którą znacznie szybciej jest mi farmi solo.

Już prawie pół metek do 300, mam zamiar przyśpieszyć nieco z lvl. Myśle, ze tym razem zamiast co lvl, będę wrzucał screen co kilka. Tak 3minimum.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2014, 00:15:43 wysłana przez k4ien »

Fannwen

• Circle of Nine Member
  • *
  • Info
    Paragon HC: 1364
    Paragon SC: 166
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 7242082
    Zwykłe HC: 5978103
    Elity: 457038
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Czerwiec 2014, 14:03:32 »
Pytanie o twój build - armia fetyszy w slocie tylko dla setu zunimasy? Popraw mnie jezeli sie myle ale w sumie i tak tych przywolanych z syncopatów i z armii mzona miec w sumei 15 sztuk?
Czy to jest 15 sztuk przywolanych + te z armii?

ad pyt 1 : Tak Armia tylko przy secie - bez niego nie ma sensu
ad pyt 2 : 15 to absolutny max ... wiec armia + przywolańcy

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Czerwiec 2014, 16:47:25 »
Dawno nic nie wrzucałem. Aż całe 3dni :D W tym czasie udało mi się wolnymi krokami odbudować wcześniej przebudowanego monka na błyskawice. Na dniach wrzucę jego "przegląd", by można było zerknąć co gdzie i jak działa. Puki co jest to model "biedny". Słabe rolle i ledwo dopasowane itemki, choć nie przeszkadza to w robieniu naprawdę ładnego dmg.

15 screenów, w tym pełen upgrade i set dla "Błyskowego" monka. Mały upgrade z bronią na Sorca i zmiana kilku rolli w buildzie semi-tanka monka. Budowa krzyżowca wstrzymana, puki co nie mam serca do grania nim.

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Czerwiec 2014, 19:58:57 »
A oto moment na który nikt nie czekał, czyli mój odbudowany i przerobiony po ostatnim updacie "Lighting Monk". Zacznę pierwszym screenem opisującym go w menu, przechodząc powoli do reszty grade'ów i skilli.

Jak widać mój dps początkowy podchodzi do 800k, acz ubolewa na tym moja wytrzymałość. Nie jest to spowodowane pójściem w full dmg, a brakiem dobrych upgradów i rolli. Poniżej można zobaczyć stan moich itemów, diamenty i rolle. W oczy rzuci się wam ubogi drop i niskie niedopasowane do końca staty.

Tadam.. teraz przechodzimy do paganów:

Na koniec screen z statami "in-game", czyli jak autentycznie się to przedstawia.

Moje życie wynosi 603k, co wystarcza nawet na T4. Aktualnie przymierzam się do połączenia z tym setem Blackthorna, wiąże się z tym wydropienie mocnego amuletu z dobrymi statami.

Grając monkiem z tym ustawieniem, wykorzystuje pełen dps z błyskawic, a bonus z setu i dash(zwany przez innych teleportem) wykorzystuje jako "dodatkowy" specjalny atak. Którym głównie robię największy dps przemieszczając się po mapie. Przeciętny critic wynosi pomiędzy 47-58k. Nie miałem okazji "zmierzyć" average dps'u za pomocą programu, więc nie wiem jak się on prezentuje w całości.

Powalający Podmuch - Dobry w walce lewym podstawowym atakiem, zadaje mocny dps. Łatnie też się komponuje z Setem+Śmiałe Uderzenie.
Droga Stu Pięści - Szybkie ataki idealnie i błyskawicznie ładują energię duchową, a do tego zadają ładny dps w połączeniu z Powalajacy Podmuch.
Mistyczny Sojusznik - Runa Ognisty Wojownik na DPS wspomaga zadawane obrażenia passivnie, a activena strona zadaje ładny dps pojedynczym celom.
Kopnięcie z Półobrotu - Skill ten w połączeniu z runą na ogłuszenie skutecznie zatrzymuje wszystkich wrogów nie ważne jakiego rodzaju i "siły" + dps.
Mantra Pomsty - Z runką na Atak Speed daje ładny bonus do dps, ponadto przy otrzymaniu obrażeń ranimy wroga.
Śmiałe Uderzenie - W połączeniu z pełny setem, bonus jaki zadaje ta umiejętność jest nieziemska. Idealny skill do przemieszczania się w dużej prędkości(+broń).

Przejęcie Inicjatywy - Standard na def. Każdy monk według mnie powinien mieć tą passive.
Jedność - Podstawa.. bez tego nie można wyciągnąć godnych ressistów w nickiej "cenie".
Na pograniczu Śmierci - Na HC bez tego ani rusz.
Harmonia - Passivka wybrana w drodze selekcji, w połączeniu z Sojusznikiem, Orange-Passive amuletu i Followerem daje ładny stał dps.

« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2014, 20:09:21 wysłana przez k4ien »

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Czerwiec 2014, 11:21:58 »
Ostatnio nieco przyhamowałem z grą, co jest powodem braku większej ilości czasu i totalne zmęczenie. A oto i kilka screenów mojego Semi-Tank'a Monka, który w tym tygodniu odbył swój dziewiczy rejs po T6. Bez specjalnej broni na moc "Łapki" i z innym pomniejszym Monkiem wycisnąłem z siebie 130kk average dps'u.

Zastanawiam się nad małą poprawką dla mojego Lighting Monka, acz brak mi itemków na taką przebudowę. Jak udała się transformacja i czym szczyci się nowy build dodam dopiero po odpowiednich testach.

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Lipiec 2014, 20:57:48 »
Niefortunna lokacja i bossy.. sprawiły mi niewielki zawód i R.I.P na T6.

Kuron

• Administrator
    • Diablo 3 Hardcore
  • Info
    Paragon HC: 1841
    Paragon SC: 111
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 6515392
    Zwykłe HC: 5880948
    Elity: 617011
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Lipiec 2014, 22:56:35 »
A gdzie się podziali Ci Dwaj Odważni Szamani widoczni na screenie ? Odpalali już kolejnego rifta ?

Fimer

• Administrator
  • Info
    Paragon HC: 1193
    Paragon SC: 0
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 2527042
    Zwykłe HC: 2527042
    Elity: 124435
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Lipiec 2014, 10:37:52 »
A gdzie się podziali Ci Dwaj Odważni Szamani widoczni na screenie ? Odpalali już kolejnego rifta ?

Zapewne odliczali czas do pasywki.

k4ien

• Circle of Nine Member
  • *
  • Suppa Potato!
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Kwiecień 2015, 10:51:41 »
Jak by nie patrzeć dawno nic nie pisałem o swoim progresie, chyba będę ponownie musiał rozpisać się na temat moich przeżyć i progresu w D3. Od wejścia GR rozpocząłem ponownie swoją przygodę z Demon Hunterem w pierwszym seasonie. W seasonie drugim i trzecim przerzuciłem się na Witch Doctora tanka/supporta. Wciąż jeszcze go ogarniam, choć szczęście i pomoc teamu sprawia iż ubieranie go nie jest tutaj trudnością.

A oto małe co nieco, przed wczoraj czyli w piątek wieczorem zaliczyłem niespodziewanego ZGONA. Po raz pierwszy odkąd gram WD w tym setupie. Pomimo dużej ilości Ancient backupu brakowało mi najbardziej istotnej rzeczy, która wspiera mój team czyli Kukri. Jakim było moje zdziwienie kiedy podczas robienia przed ostatniego rifta dnia wypadła mi ów legenda z Rift Guardiana i kolejny chwilę po podarowała mi niespodziewanie Kadala. Wynik? Dwa Kukri w ciągu niespełna 5min :) Call me Janusz :D

Statystyki nie są najlepsze, acz bardziej liczy się tutaj passive danej broni. Będę dalej dążył do wydropienia Ancient z dobrymi statami, czas pokaże.