Autor Wątek: Progress wg Fannwen-a (Lightning Wizard)  (Przeczytany 8786 razy)

Fannwen

• Circle of Nine Member
  • *
  • Info
    Paragon HC: 1364
    Paragon SC: 166
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 7242082
    Zwykłe HC: 5978103
    Elity: 457038
Progress wg Fannwen-a (Lightning Wizard)
« dnia: 19 Czerwiec 2014, 15:57:40 »
W tym progressie nie będzie screenów kolejnych paragonów, bo imo nie na tym to polega.
Zamiast tego będę wklejał każdy item który będzie dawał mi istotny upgrade.

Ale żeby zacząć od początku , to muszę zaznaczyć ze jest to mój pierwszy w historii D3 Wizard.
Po obejrzeniu paru filmików na YT stwierdziłem że nie mam zamiaru robić kolejnego Fire Wiza (zawsze lubiłem sikać pod wiatr ), więc moj wybór padł na Błyskawice.
Build jest niezwykle przydatny z punktu grupy i przeżywalności ze względu szansy na Stun, a poza tym daje dużo przyjemności z gry
Silną stroną tego buildu jest aoe dmg, moby poprostu topią się instantowo
Piąta achillesowa to Single Target...będę testował skille żeby wyeliminowac/minimalizować ten mankament

Krótkie wyjaśnienie wyboru SKILI :
-Elecrocute  z runą Forked Lightning - to jest nasz podstawowy skill wokół którego budujemy postać.
-Arcane Orb z runą Spark - Jedyny spender jaki udało mi się zastosować , zwiększając przy tym ilość błyskawic wysyłanych w moby
-Teleport z runą Wormhole - zamiennie z Black Hole z runą Supermassive - w zależności czy gramy sami czy w party... Black Hole ma tendencję do bugowania efektow innych graczy lub dająca tymczasowa niesmiertelność mobów na 1hp...
- Familiar z runą Sparkflint - 10 minutowy buff dający nam 10% dps - bardzo przydatne
-Magic Weapon z runą Electrify - kolejny 10 minutowy buff +10% dps , oraz szansa ze nasze blyskawice przeskoczą na kolejny cel w poblizu
Storm Armor z runą Reactive Armor - kolejny wybór podyktowany koniecznością posiadania masy wyładowań elektrycznych do szokowania przeciwników.

Passywy :
-Paralysis : Skill z typu MUST HAVE , podstawa naszego szokującego buildu. 15% szans na stun przy kazdym z naszych speli lightningowych
-Dominance : skill z typu wytrzymałościowych - tarcza dająca nam dodatkową pulę max 123k zaabsorbowanych obrażeń przy zabijaniu mobów - na hc bardzo przydatne.
-Unwavering Will : kolejny passyw podyktowany specyfiką gry na HC. Ale generalnie Potężny buff do przyzywalności jesli stoimy w miejscu.
-Unstable Anomaly : Must have na HC - cos co będzie ratować nam dupę przy smiertenych ciosach .

Przedmioty :
Szczęśliwy drop i upgrade z tego co laskawie dała mi Kadal , a jednocześnie Podstawa do Litghning Builu :

Próbowałem zrobić + Elecrocute dmg , ale poddałem się przy 2kk cenie za roll... a + Life sie przydaje
----------------
Kolejny z przedmiotów niezbędnych do builu :

Przydatny ze zwględu na szansę na dodatkowy spell przy korzystaniu z Blyskawic
--------------------------------------

Kolejny konieczny item. i bardzo dla mnie szczesliwy drop, pomimo że do BIS mu daleko... do ulepszenia w przyszlosci...
-----------------------------------------
pozostałe posiadane przeze mnie obecnie :

Na chwilę obecną moje statystyki przedstawiają sie nast :

Jak widać możliwości do ulepszeń mase... i na tym będę się skupiał.
Na chwilę obecną priorytetem jest zdobyć :
Velvet Camaral - http://us.battle.net/d3/en/item/velvet-camaral
a pożniej pewnie :
Tal Rasha's Relentless Pursuit : http://us.battle.net/d3/en/item/tal-rashas-relentless-pursuit ze względu na AS bonus

Jako że jestem dość zielony z gry wizardem, więc wszelkie konstruktywne uwagi mile widziane ;)

Siboth

• Circle of Nine Member
  • *
  • Info
    Paragon HC: 762
    Paragon SC: 106
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 1883310
    Zwykłe HC: 1284440
    Elity: 101505
Odp: Progress wg Fannwen-a (Lightning Wizard)
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwiec 2014, 08:45:18 »
tak przeglądam te tematy i wszyscy mają więcej toughness niż moje barby heh rozumiem że int daje resy ale żeby aż takie róznice były masakra ;]

temat ciekawy, niestety sam do niego nic nie wniosę hehe wizem w sumie nie grałem ;]

Fannwen

• Circle of Nine Member
  • *
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwiec 2014, 11:02:31 »
Moja wytrzymałość będzie teraz spadac... a to dlatego ze sprzet obecnie mam taki jaki udalo mi się ze skrzynki wygrzebać...

Upgrade 1 :

chciałem zrobic +% lightning dmg  ale 20 rolli i nic...moze w przyszlosci...

Fannwen

• Circle of Nine Member
  • *
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwiec 2014, 13:43:49 »
kolejny drop, dosc przypadkowy, bo nie planowalem go urzywac.. a na dodatek nie wiem czy bonus sumuje sie z passywką wizarda...
jesli ktos wie to bede wdzieczny za podpowiedz...bo w sumie 15% szans na stuna to mniej niz 29%szans :P

Kuron

• Administrator
    • Diablo 3 Hardcore
  • Info
    Paragon HC: 1841
    Paragon SC: 111
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 6515392
    Zwykłe HC: 5880948
    Elity: 617011
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec 2014, 13:49:33 »
Generalnie nie wiem jak działa crit chance na Wizzie , ale z tego co widzę to ostatnio rezygnujesz w każdym przypadku z CC ..

Fannwen

• Circle of Nine Member
  • *
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Czerwiec 2014, 13:56:15 »
to raczej przypadek... chociaż w przypadku buildu który robię AS jest absolutnym priorytetem, a ze CD ostatnio daje mi wiecej dps (przynajmniej na papierze) to tak jakoś wychodzi...

Fannwen

• Circle of Nine Member
  • *
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:17:19 »
kolejny itemek z AS ;)