D3Hardcore PL > Circle of Nine

Rekrutacja cz. 2

(1/5) > >>

Kuron:
Nowy wątek dotyczący rekrutacji. Poprzedni z lat 2014-16 znajduje się pod tym linkiem. Temat przeznaczony dla graczy zainteresowanych dołączeniem do C9. Jeżeli już trafiłeś tutaj, oznacza że rozważasz dołączenie do klanu Diablo. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o których warto wiedzieć, zanim cokolwiek zrobisz.

Circle of Nine jest klanem w Diablo 3. Gramy tylko w trybie Hardkor. Informacje o C9 można znaleźć tutaj.
Dotychczasowy dorobek klanu znajdziesz na forum w tej sekcji.

Jesteśmy klanem grającym regularnie w trybie sezonowym HC. Gramy podboje, rifty, zlecenia, ubery. Korzystamy pełną garścią z tego co oferuje gra. Nie jesteśmy klanem jednego sezonu. Gramy w to od lat. W przeciwieństwie do innych klanów nie mamy wymagań wiekowych. Nie ustalamy również minimalnego limitu czasowego, który należy poświęcić na grę. Szukamy jednak graczy, dla których Diablo 3 nie jest jedynie tytułem jednorazowym, lub przerwą w grze na inne tytuły. W C9 są gracze, którzy wracają do gry co sezon. Nie trzeba spędzać setek godzin w każdym sezonie aby być członkiem C9. Podstawowy wymóg to gra tylko w trybie HC. Jeżeli grasz w trybie HC to C9 jest dla Ciebie. Nie szukamy graczy grających w trybie Softcore. Ten tryb nas nie interesuje, jest on dla graczy początkujących chcących poznać podstawy i mechanikę gry. Szukamy graczy nie bojących się utraty postaci, bez względu na przyczynę. Nie jest istotne, czy przyczyną jest błąd gracza, błąd gry, niestabilne serwery producenta gry, lub też rozłączenie połączenia z siecią. Po utracie postaci robimy kolejną i wracamy do gry. To jest podstawowy warunek, aby zostać w C9. Jeżeli rozumiesz zasadę, że w chwili tworzenia postaci na HC jest ona już martwa, to nie będziesz miał problemu z graniem w C9.

Nie szukamy graczy sezonowych, grających dwa tygodnie podczas wolnego, którzy po tym okresie zapominają o grze. Dla takich graczy są inne klany. Nie jesteśmy jedynie opcją w grze. Jesteśmy klanem w pełnym jego znaczeniu. Posiadamy własną stronę, forum, wraz z sekcją dostępną jedynie dla członków C9. Spotykamy się również na zlotach Diablo. To nas wyróżnia wśród tysięcy klanów w Diablo. Dzięki przyjętej i realizowanej polityce klanu jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym polskim klanem Diablo 3. Aplikując do C9 musisz być tego świadom.

Korzystamy z komunikatora TeamSpeak. Posiadamy własny serwer z wydzielonymi kanałami. Korzystanie z komunikatora nie jest warunkiem koniecznym, ale ułatwia grę podnosząc ją na wyższy poziom, i umożliwia osiąganie wyników na poziomie europejskich rankingów. Zaletą korzystania z komunikatora jest minimalizowanie prawdopodobieństwa utraty postaci o połowę. To tak jakby być na koncercie i mieć zatyczki w uszach. Robi różnicę. Jeżeli jednak nie chcesz korzystać z TS, to Twój wybór. Musisz wiedzieć jednak, że bez TS średni czas grania w C9 skraca się o 99% z prostej przyczyny: bez TS nikt nie będzie chciał poważnie grać HC.

Circle of Nine jest klanem, z którym możesz jedynie grać w Diablo. Nie musisz się z nami integrować, nikt nie będzie Cię również zmuszał do jakiejkolwiek aktywności. Jeżeli chcesz pograć w Diablo na HC, to u nas jest to możliwe. Nie będziesz również obiektem indoktrynacji klanowej polityki. Musisz jednak wyznawać zasadę, że klan stoi za Tobą i Ty również stoisz za klanem.

Jesteśmy klanem, który posiada pewny dorobek w Diablo 3. Gramy sezony po to, aby być jak najwyżej w rankingach. W związku z tym szukamy również graczy, którzy chcą wejść na wyższy poziom rozgrywki. Jeżeli poświęcasz na Diablo sporą ilość czasu i chcesz aby przełożyło się to na wyniki, to lepiej trafić nie mogłeś. Zakapiorów HC witamy jak swoich. Dla graczy ostro progresujących rankingi stwarzamy odpowiednie warunki, aby zajmować jak najwyższe miejsca. W związku z mocną grupą progresującą w klanie funkcjonuje pewnego rodzaju hierarchia będąca pochodną dorobku w Diablo 3. Informacje na ten temat oraz aktualny skład klanu znajdziesz tutaj.

Jeżeli chcesz dołączyć do C9:

1. Zarejestruj się na forum
2. Wpisz się w tym temacie
3. Podaj podstawowe informacje na swój temat, pomocny będzie link do własnej zbrojowni lub battletag

Możesz również wysłać requesta do klanu w grze. Znajdziesz nas w wyszukiwarce klanów wpisując "C9". Alternatywną opcją jest wysłanie do mnie wiadomości w grze pod adres: Kuron#2664

Jesteśmy również właścicielami jednej z największych polskich społeczności w grze: D3 Hardcore PL. Tam również nas znajdziesz.

Aktualnie gramy tylko w trybie sezonowym. Poszukujemy jednak graczy, którzy grają w trybie niesezonowym, i chcieliby stworzyć w C9 dywizję, grającą w Erach Niesezonowych. Jeżeli jesteś członkiem klanu, w którym jest kilka osób grających HC niesezonowo i rozważacie zmianę klanu lub założenie własnego, to zapraszam do rozmów. Razem możemy połączyć siły pod marką C9.

Budzik:
Witam,
Nazywam się Daniel mam 39 lat. Gram w Diablo od drugiej części. W dwójkę przegrałem ładny kawałek życia:) większość czasu na prywatnych serwerach. Teraz pogrywam sezony HC i chętnie dołączę do tak zacnego grona. Moje cele i chęć grania w klanie to dobra zabawa, miłe spędzanie czasu i rozwijanie swoich umiejętności w siekaniu piekielnych hord:)
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Budzik-2519/hero/64929028

Kuron:

--- Cytat: Budzik w 17 Maj 2016, 10:34:28 ---Witam,
Nazywam się Daniel mam 39 lat. Gram w Diablo od drugiej części. W dwójkę przegrałem ładny kawałek życia:) większość czasu na prywatnych serwerach. Teraz pogrywam sezony HC i chętnie dołączę do tak zacnego grona. Moje cele i chęć grania w klanie to dobra zabawa, miłe spędzanie czasu i rozwijanie swoich umiejętności w siekaniu piekielnych hord:)
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Budzik-2519/hero/64929028

--- Koniec cytatu ---


wysłałem requesta w grze , jak będziesz online to daj znać.

Volcaner:
Siemanko, nazywam się Łukasz, 22 lata.  Przygodę z diablo zacząłem jeszcze na psx, później d2lod i od paru lat d3. Chciałbym zacząć grać na sezonie HC z fajną ekipą gdyż SC troszkę znudzony. Pozdo
Battletag: volcaner#2766

Nemeth:
Witam wyslalam requesta w grze o dolaczennie do klanu mam nadzieje,ze spelniam wasze oczekiwania :)
pozdr  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej