Autor Wątek: Progress - Tęczowy  (Przeczytany 7003 razy)

Geralt

• Nowy
  • *
  • Info
    Paragon HC: 65
    Paragon SC: 0
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 14821
    Zwykłe HC: 14821
    Elity: 1009
Progress - Tęczowy
« dnia: 09 Kwiecień 2014, 18:40:21 »
Witam!

Temat został założony po to aby uwiecznić mój progress ;)
Wybaczcie, że dopiero teraz, ale mam zdiagnozowaną prokrastynację i to wszystko przez to ;p

11 Lvli nabitych w ciągu 2 dni przez 3-4h oraz kila legend, część z nich była upgrade'ami.

Enjoy ;p

« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2014, 18:45:51 wysłana przez Geralt »

souloo

Odp: Progress - Tęczowy
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2014, 23:48:06 »
no i fajanie , zapomiales tylko dodac ze razem mamy juz prawie caly nowy set dla crusa i ze robimy scalenie jak gramy razem to wtedy jest MOC :)

Kuron

• Administrator
    • Diablo 3 Hardcore
  • Info
    Paragon HC: 1841
    Paragon SC: 111
    Ilość zabitych mobów
    Zwykłe: 6515392
    Zwykłe HC: 5880948
    Elity: 617011
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Kwiecień 2014, 00:06:44 »
No w końcu temat z progressem !!!@

Jestem pod wrażeniem grafiki i detali na jakich grasz, mam nadzieję że kiedyś zmienię swój kalkulator który dzisiaj prawie mnie zabił, na jakiś normalny sprzęt i będę mógł cieszyć swoje zmęczone tą grą oczy przepiękną grafiką a nie pikselozą  :o

no i fajanie , zapomiales tylko dodac ze razem mamy juz prawie caly nowy set dla crusa i ze robimy scalenie jak gramy razem to wtedy jest MOC :)

scalenie żywiołów jak w kapitanie planeta ?  8)

Geralt

• Nowy
  • *
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwiecień 2014, 08:16:45 »
No w końcu temat z progressem !!!@

Jestem pod wrażeniem grafiki i detali na jakich grasz, mam nadzieję że kiedyś zmienię swój kalkulator który dzisiaj prawie mnie zabił, na jakiś normalny sprzęt i będę mógł cieszyć swoje zmęczone tą grą oczy przepiękną grafiką a nie pikselozą  :o

Grafika jest podkręcona na maxa w grze, dodatkowo w ustawieniach sterowników też ją sobie podtweakowałem, a na to wszystko poleciał Shader mod z tej stronki.

scalenie żywiołów jak w kapitanie planeta ?  8)

Nie, chodziło mu o FUSION z DragonBalla ;p

Geralt

• Nowy
  • *
  • Info
    Ilość zabitych mobów
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Kwiecień 2014, 16:39:27 »
Po przerwie, kilka słów na temat mojego buildu.

Mój build jest typowym buildem tankowym. Skupiam się w nim na jak najwyższym % blocka(docelowo do capa 75%) i wysokim pancerzu. Ressy są sprawą drugorzędną jako, że w ROSie skalują się jeszcze gorzej niż w podstawce.
Gemy jakie będę nosił docelowo do +280 siły(co daje nam 280 armora czyli 28 ressów) ze względu na to, że siła lepiej się skaluje od +All ressów.
Poniżej lista skilli:
  • Podstawowym atakiem jest PUNISH z runą +15% crita na następny hit.
  • Spenderem w graniu Solo jest Shield Bash z runą Shattered Shield.
    W party natomiast zamieniam to na młotki z runą Fire/Limitless lub Fist of Heaven z runą Divine Well(dzięki Tazar za zwrócenie uwagi na tę niepozorną runę).
  • Dalej mamy Heaven's Fury z runą Ascendancy(nie czarujmy się, to jest jeden z najlepszych dmg skilli u Crusa i główny powód stackowania +Holy DMG).
  • Następnym skillem powinien być kuc z runą Endurance, ale z racji tego, że w ostatnim patchu dostał bardzo mocno po głowie NERFBATEM, ja postanowiłem używać Bombardment z runą Impactful Bombardment(Crity wahają się od 30M do nawet 120M z odpowiednią kapliczką ;p).
  • Trzecim skillem jest Laws of Justice z runą Immovable Object(jeśli gram solo) lub Laws of Valor z runą Critical(jeśli gram na niskim Tormencie lub w party).
  • Czwarty i ostatni skill to Akarat's Champion z runą Prophet.
Pasywy, które wybrałem są w większości defensywne: Heavenly Strength, Hold Your Ground, Divine Fortress oraz Renewal.
DPS nie jest najważniejszy w tym buildzie ;)

Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania to piszcie ;p

Poniżej kolejna porcja screenów.

« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień 2014, 09:19:10 wysłana przez Geralt »

Geralt

• Nowy
  • *
  • Info
    Ilość zabitych mobów